Het laatste nieuws uit Oosterpoort (Groningen) Regionaal nieuws
rtvnoord.nl
Verdachte dodelijk steekincident in Stad: ‘Het was noodweer’De 46-jarige vrouw die in april een 44-jarige man doodstak in een woning aan de Verlengde Frederikstraat in de Oosterpoortwijk in Stad, moest zichzelf verdedigen. Dat zei haar advocaat tijdens de eerste inleidende zitting op de rechtbank in Groningen. De verda.. Lees verder18-07-2024 15:45
The Congos, makers van het beste rootsreggae-album ooit, komen naar GroningenHet optreden in april moest worden afgelast wegens visaproblemen, maar nu zijn ze al in Europa en komt alles goed. Woensdag 19 juni staan ze in De Oosterpoort in Groningen: Cedric Myton en Roydel Johnson van The Congos, makers van de beste rootsreggaeplaat ooi.. Lees verder18-06-2024 13:30
Nieuws uit de gemeente Groningen Websites met nieuws uit de gemeente
RTV Noord - Het nieuws uit GroningenLees het laatste nieuws uit Groningen bij RTV Noord. Met artikelen,videos, interviews, achtergronden en columns uit provincie en Stad.
OOG Radio en Televisie - Nieuws uit GroningenHet nieuws van Groningen lees je op OOG TV. De lokale nieuwszender van de stad Groningen. Met unieke artikelen, videos, interviews, podcasts, TV en radio.
Het laatste nieuws uit GroningenAl het laatste nieuws uit Groningen over economie, innovatie, sport, uitgaan, wonen, lifestyle en de bereikbaarheid van Stad en Ommeland.
Sikkom Nieuws, uitgaan, zin en onzin in GroningenSikkom is de plek voor jongeren uit Groningen voor nieuws, opinie, columns, zin en onzin. Maar ook voor updates van de vetste feesten en festivals.
Groninger GezinsbodeHet laatste lokale nieuws, 112 nieuws, gemeentenieuws en alles over evenementen in Groningen lees je op Groningergezinsbode.nl
Groninger Krant De krant van GroningenDe Groninger Krant brengt nieuws, tips en persoonlijke verhalen uit Groningen dichterbij. Actueel Gratis Onafhankelijk